O nás

Jsme dodavatelem systémů určených pro správu a efektivní hospodaření v podniku se zaměřením na projektové řízení. Díky mnohaletým zkušenostem z oblasti IT, podpory partnerů a celé řady úspěšných referencí nejen z České republiky, se řadíme mezi přední implementátory SW řešení.
Petr V

Petr V

Projektový manažer

Petr je více než 10-ti letým projektovým vedoucím v oblasti IT, kde implementoval systémy po celém světě. Specializuje se na firemní a vývojové procesy. Má orientaci v technologiích a průmyslových odvětvích (automobilový, strojní, IT, letecký apod). Řídí implementace a podporu zákazníka.
Roman

Roman

Obchodní manažer

Roman má historické zkušenosti s obchodním zajišťováním a řízením rozsáhlých projektů, především ve stavebním průmyslu. Orientuje se na zákazníka a svým logickým a věcným přístupem posouvá obchodní procesy o kus dál. Mimo obchodu, řídí interní chod firmy.
Jan

Jan

Obchodník

Jan je zkušený obchodník v oblasti prodeje a distribuce SW. Díky svému původu, kontaktům a jazykovým znalostem má na starosti zahraniční, především polskou klientelu.
Rosťa

Rosťa

Senior Programátor, Konzultant

Rosťa je dlouholetým programátorem v Ruby a jeho zaměřením jsou složité a náročné pluginy, dashboardy či jakékoliv reporty dle přání klienta. Volný čas tráví především se svojí rodinou.
Martin

Martin

Programátor

Martin je zkušený programátor s orientací na integrace třetích systémů a vývoj drobných pluginů. Jeho hobby je dům a zahrada.
Adam

Adam

Senior programátor

Adam je zkušený Ruby programátor orientovaný na drobné úpravy systému na míru klienta. Jeho koníčky jsou sport a turistika.
Ernie

Ernie

Senior konzultant

Ernie je velmi zkušený konzultant především z oblasti IT a pokročilých implementací. Specializuje se na normy ISO, především však ISO 26262 a také automotive Spice. Ve volném čase rád jezdí na kolečkových bruslích.
Petr P

Petr P

Specialista podpory

Petr je specialista oddělení podpory a rád s Vámi vyřeší každý problém či dotaz. Ve volném čase rád sportuje a podíva se na nějaký pěkný film

Leave a Reply