Redmine training

Praktická školení zaměřené na používání nástrojů (Redmine, Easy Redmine, Easy project) při práci na projektech a konrétních situacích. Pro ukázka upoutávkových video webinářů klikněte zde.

Na co se můžete těšit

[pullquote align="full" cite="" link="" color="white" class="" size=""]

Na praxi, praxi a zase praxi. Pokusíme se Vám v krátkosti předvést několik modelových situací a příkladů, které by mohly zefektivnit Vaši práci na projektech

[/pullquote]

  Sdílení praktických informací s prací na projektech je globálně jedna z největších přidaných hodnot pro zvýšení efektivity.

  Z toho důvodu bychom Vám rádi předali informace, které náš tým nabyl během 15leté praxe v projektovém managementu v odlišných odvětvích průmyslu a používáním různých nástrojů (JIRA, MS Project či především Redmine). Naši lektoři si prošli různými pozicemi od techniků, inženýrů, vývojářů až po zástupce kvality či vedoucí projektů.

  To znamená, že jsou zkušení a především dokáží pochopit Vaše situace a poradit!

Organizačně

[pullquote align="full" cite="" link="" color="white" class="" size=""]

Online školení Redmine/Easy Redmine či Easy Project je prováděno pomocí SKYPE konference. Pokud máte zájem se webináře zúčastnit, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím formuláře níže či telefonicky na 777186390.

[/pullquote]

Popis kurzu

 • Délka: 2 hodiny
 • Látka - teorie: Otevřená diskuze nad Vašimi konkrétními situacemi/problémy
 • Látka - praxe: Demonstrace použití Redmine/Easy Redmine na vybraných a také Vašich situacích
 • Školitelé: 2x profesionální projektoví manažeři
 • Akční cena: 990 CZK
 • V ceně: školení v daném rozsahu + zkušební SW na projektové řízení po dobu 14 dní
Project manager

Project manager

Big IT company

Petr je zkušený lektor, který používá Redmine či Easy Redmine ve své práci více než 6 let. Jeho široké zkušenosti ze světa IT, Strojního, Automobilového průmyslu přinášejí kurzu vysokou hodnotu.
[bigContact form=on]

Leave a Reply